Więcej o nas
 

"Zadaniem księgowej nie jest liczenie podatków, jej zadaniem jest zarządzanie nimi poprzez minimalizację obciążeń podatkowych dla Przedsiębiorcy, chociaż nie za wszelką cenę, należy pamiętać o celach firmy jak i jej właściciela." Prezes Zarządu, Teneo sp. z o.o.

 

Dlaczego właśnie Teneo ?

Twórcy Teneo to m.in. księgowi z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem i doradcy finansowi z szeroką wiedzą z zakresu inwestycji, ubezpieczeń oraz form pozyskania kapitału, jednak przede wszystkim to przedsiębiorcy, działający prężnie nie tylko w branży księgowej.

Właśnie dlatego tak doskonale wiedzą jak odpowiadać na problemy i wyzwania stojące przed ludźmi biznesu, bo sami z tymi problemami kiedyś musieli się zmagać lub codziennie stawiają im czoła.

 

Wybór księgowej to jedna z kluczowych decyzji!
Prawdopodobnie każdy z nas, Przedsiębiorców, zetknął się z problemem księgowej bez inicjatywy, która raz w miesiącu wysyła zestawienie podatków do zapłacenia i nie pomaga opracować jakiejkolwiek strategii podatkowej.

Jest to przypadek tak popularny, że ponad połowa naszych klientów się z nim wcześniej zetknęła. Sytuacja taka bardzo negatywnie wpływa na wysokość rzeczywistego dochodu osiąganego przez Przedsiębiorcę. Znane nam są przypadki gdy właściciel firmy tracił nawet kilkanaście tysięcy złotych. Możemy się tylko domyślać jak wielu zakończyło działalność przez brak optymalizacji.

Biuro Rachunkowe Teneo powstało w odpowiedzi na te i inne problemy.
W Teneo nie liczymy podatków, my nimi zarządzamy.